Kurumsal

2002 yılında faaliyetlerine başlayan Metod Makina, kuruluşu itibariyle “jean” kumaş son şekillendirme ve efekt makinelerinin imalatını yapmaktadır. Tekstil sektörü için güncel moda akımlarının nihai görüntülerini ürünlere yansıtma çözümlerini oluşturur. Ürettiği makinalar ve hizmetlerinin merkezinde her zaman müşteri ihtiyaçları vardır.

Metod Makina, Avrupa Standartlarına Uygunluk Belgeci olan CE sertikası ile insan ve çevre sağlığına zarar vermeksizin imalatlarını bu standartlara uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Genç bir kadro ve yüksek bir vizyon ile biraraya getirilen mükemmeliyetçi iş anlayışı sayesinde kısa sürede sektördeki yerini almıstır. Bu sayede Metod Makina, bugün kendi alanında yurt içi ve yurt dısında aranan firmalardan biri olmayı başarmıştır. Makina imalatının her aşamasında sektörünü, müşterilerini ve ihtiyaçları göz önünde bulundurarak üretim yaparken, teslim aşamasına gelen tüm makineleri detaylı bir kalite kontrol sürecinden sonra onaylayarak teslim etmektedir.

Metod Makina’nın, konusunda uzman satış sonrası ekipleri ve servis desteği de mükemmeliyetçi iş yaklaşımının bir ürünüdür.

Kalitenin bir anlayış olduğunu düsünen firmamız, tasarım ve üretimin her aşamasında yüksek nitelikte kalite kontrol ve test uygulamaları ile mükemmel çözümü hedefler.

Çevreye saygılı, insana saygılı, kaliteli üretim Metod Makina’nın değismez iş yaklaşımıdır.


Misyonumuz

En geniş ağı ve en ileri teknolojiyi kullanarak, kumaş şekillendirme ve efekt makinaları imalatında global anlamda akla gelen ilk isim olmaktır.


Vizyonumuz

Yaratıcılığa, verimliliğe ve katılımcılığa bağlı bir kurum kültürü oluşturarak iş ortaklarırımız, çalışanlarımız ve ülkemiz için fırsatları başarıya dönüştürmek, beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet çözümleri ile artan sayıda sadık müşteriler yaratmak ve müşterilerimize marka güvencesini hissettirmektir. Bununla birlikte, tekstil sektöründe ihtiyaç duyulan ve duyulacak her yerde, kaliteli imalatların sürekliliğini teşvik ederek dengeli ve sürekli büyüme ile sürdürülebilir karlılığı sağlamaktır.


Kalite Politikamız

Dengeli ve sürekli büyüme ile tekstil sektöründe, lider, saygın, güvenilir şirket olmak için; beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet sunmak suretiyle, artan sayıda sadık müşteriler yaratmaktır.

Yeniliklere açık, etkin, dinamik ve katılımcı yönetim prensiplerini benimsemek ve uygulamaktır. Kalite, hizmet ve teknolojik gelişmelerin takipçisi ve öncüsü olarak, müşterilerine yaratıcı çözümler üretmek suretiyle, topluma, çalışanlarına ve iş ortaklarına kattığı değeri arttırmaktır. Kalite yönetim sisteminin gereklerini yerine getirerek, etkinliğini sürekli iyileştirerek ve gelişmesini sağlamaktır.

Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarını yerine getirmek ve Metod Makina'nın saygın imajını korumak en önemli görevimizdir.


Belgelerimiz ve Sertifikalarımız

BİZE ULAŞIN

METOD MAKİNA

MERKEZ - FABRİKA
  • Telefon: +90 216 771 85 04

    Faks: +90 216 510 88 99

    Email: info@metodmakina.com

    Adres: Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi Mermerciler Cd.
    No:47, 34956 Aydınlı - Tuzla / İstanbul - Türkiye